Soutěž: Nejlepší video-pozvánka na blog

Jste rádi středem pozornosti? Chtěli byste pro svůj blog větší návštěvnost? Jste přesvědčeni o vlastní kreativitě a nehnete se nikde bez foťáku ani na krok? Pak právě pro vás je určena nová soutěž na Srdci Blogu.

Tentokrát soutěžíme bez složitých pravidel a herních řádů, zdlouhavého průběhu a účasti třetích stran. Výhrou bude v první řadě zviditelnění na Srdci Blogu a našem Facebooku a cílem je trumfnout ostatní vlastní nápaditostí. Zkrátka soutěž v první řadě pro zábavu a podporu vašich blogů.
Soutěžní zadání je jednoduché: Natočte se na video a pozvěte v něm diváky na svůj blog. Toť vše. Jak to uděláte a jakým stylem svou video-pozvánku pojmete, záleží čistě na vás.
Natáčet se můžete libovolnou kamerou, fotoaparátem či mobilem (který umí pořizovat video), atd. Video nemusí být nijak dlouhé, hlavní je ukázat světu, že nejste šedá myš v koutě, která se stydí za svůj blog, ale že se naopak dokážete postavit hrdě před objektiv a pozvat ostatní na stránku, které se s láskou věnujete dlouhé roky a která je pro vás tolik důležitá – na svůj blog.
Svoje video nahrajte na YouTube.com a odkaz na video pošlete na náš e-mail blog@blog.cz. Do předmětu své zprávy napište heslo „Soutěž“ a kromě odkazu na soutěžní video nezapomeňte připsat i svou přezdívku a adresu blogu. Poslední možnost poslat své soutěžní video končí za 14 dní ve středu 9.května v 12:00.
Všechny video-pozvánky nasdílíme na naši stránku na Facebooku (tzn. že je uvidí více než 23 tisíc fanoušků) a ty nejlepší zveřejníme v novém článku zde na Srdci Blogu. Autoři tří nejlepších videí navíc dostanou za odměnu unikátní knížku „Pohádky pro kulíšky“ (sestavenou z příspěvků blogerů z Blog.cz) a další drobné ceny jako překvapení.
Takže na co ještě čekáte? Jste-li přesvědčeni o tom, že ve vás dřímá zatím neobjevený talent a váš blog by si zasloužil víc pozornosti, řekněte to světu.
Už netrpělivě čekáme na první video – bude to právě to vaše? Držíme palce a přejeme hodně štěstí – za dva týdny si představíme, jak to dopadlo.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: