Chtěli byste posílat články e-mailem?

Pokud byste se měli rozhodnout mezi jednou ze dvou alternativních možností pro zveřejňování článků, čemu byste dali přednost?

Zkuste si představit, zda byste využili možnosti publikovat na svém blogu články i jinak než klasickou cestou, kdy se na svém počítači přihlásíte do administrace a článek napíšete v editoru. Nabízí se zde dvě možnosti: zřídit jednoduchou mobilní verzi editoru pro psaní článků, nebo umožnit posílání článků e-mailem. První možnost je snad jasná, ale druhá si zde zaslouží několik slov na vysvětlenou.
Posílání článků e-mailem se může hodit ve chvíli, kde jste třeba se svým notebookem (nebo smartphonem, tabletem, apod.) na cestách a nemáte po ruce připojení k internetu. Zrovna vás ale osvítí inspirace a dostanete nápad na nový článek na svůj blog. Otevřete si tedy poštovního klienta a do těla nového e-mailu napíšete text článku (předmět e-mailu by byl titulek článku). Při pozdějším připojení na internet proběhne synchronizace dat a váš připravený e-mail se odešle. Blog.cz váš e-mail automaticky během chvíle zpracuje a ihned zveřejní jako nový článek na vašem blogu.
Teď odhlédněte od souvisejících technických detailů, jako například zabezpečení, formátování textu, přítomnost příloh, apod. Zajímá nás výhradně to, zda by vám posílání článků přišlo užitečné a zda byste ho využili.
Jak to vidíte právě vy – blog mobilně, nebo publikování přes e-mail?

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: