Další funkce editoru – váš názor?

Do třetice na téma přínosu nové funkce.

Minule a předminule jste mohli psát své názory ke dvěma z funkcí, o které jste si často psali a u kterých jste nám měli pomoci porozumět jejich (potenciálnímu) přínosu pro uživatele. Završením tohoto dotazovacího miniseriálu je tento článek, jehož prostřednictvím bychom rádi zjistili reálnou poptávku po pokročilých funkcích wysiwyg editoru na psaní článků.
Na Blog.cz máme wysiwyg převzatý z tinymce.com. Jeho plná podoba nabízí velké množství nejrůznějších funkcí na úpravu textu:
Dle našeho názoru v minulosti jsme tuto plnou nabídku považovali za zbytečně komplikovanou. Blog.cz vždy usiloval o jednoduchost používání a maximální přehlednost. K čemu nabízet uživatelům desítky funkcí pro úpravu textu článku, jestliže by je stejně nikdo nepoužíval?
Časté hlasy volající například po podtrženém písmu nebo větší možnosti editovat velikost či font písma ale ukazují, že by uživatelé možná ocenili pokročilé možnosti editoru, které ten stávající nenabízí:
A tak bychom se vás rádi zeptali: jak jste na tom vy? Patříte k první skupině uživatelů, kteří upřednostňují přehlednost a ve stávajícím editoru stejně používají jen pár funkcí? Nebo naopak ve stávajícím editoru na blogu zásadně postrádáte některé funkce a ocenili byste rozšíření editoru o nová tlačítka?
Dejte nám o svém názoru vědět v komentářích. Stejně jako minule nás zajímají především odpovědi na tyto tři otázky: jaký přínos pro uživatele by mělo rozšíření editoru o nové funkce, kolik blogerů by to podle vás ocenilo, a ocenili byste to vy osobně?
Díky za všechny názory.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: