Jak byste změnili Blog.cz?

Vyzvídáme – co byste si přáli, aby se změnilo na Blog.cz?

Letos v srpnu bude mít za sebou Blog.cz 7 let, během kterých nabízí bezplatné založení a provozování vlastní webové stránky. Za tu dobu prošel nejenom Blog.cz, ale celý internet velkým vývojem. Na Blog.cz jsme se vždy snažili o všech změnách informovat své uživatele – s každou novinkou či změnou jste se mohli seznámit na našem blogu v rubrice Novinky.

U služby jako je Blog.cz platí, že je těžké najít dva lidi se stejným názorem na to, jak by podle nich měla vypadat ideální podoba blogovacího portálu. V minulosti jsme si proto opakovaně vyzkoušeli dotazovat se uživatelů v nejrůznějších anketách a dotaznících na jejich názory, kterými jsme se často řídili a implementovali nové funkce a vlastnosti přímo „na míru“ uživatelům.

Čtěte k tématu:
To je jen malý výběr z minulých článků, ve kterých jsme v minulosti zjišťovali názor uživatelů na nejrůznější okruhy témat souvisejících s Blog.cz. Po nějaké době je zde opět příležitost vyjádřit se na stranu služby, u které máte svůj blog. Tentokrát je to bez jakýchkoli doprovodných otázek nebo ankety, tzn. je zcela na vás, co byste rádi na Blog.cz změnili (pokud vůbec něco měnit vlastně chcete 🙂

Budeme rádi, sejdou-li se nám pod tímto článkem komentáře s vašimi podnětnými názory, které by pro nás mohly posloužit jako zajímavé čtení. Zaměřit se můžete například na svůj osobní dojem z Blog.cz, spokojenost s funkční nabídkou, srovnání s konkurenčními službami, zkušenosti s místní komunitou blogerů, a vlastní představy, jakým směrem byste rádi Blog.cz posunuli a co byste na této službě změnili.
Děkujeme za všechny názory – máte slovo.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: