Nejlepší úpravy ikonky AK II.

Autorský klub nabral za poslední měsíce desítky nových členů a řada z nich si kreativně vyhrála s ikonkou pro členy. V tomto článku se s nimi můžete seznámit a v anketě z nich vybrat tu, která se vám nejvíc líbí.

Pro pořádek připomeňme, že standardní vzhled ikonky je tento:
Každý bloger, který patří do Autorského klubu, si tuto ikonku volitelně může přidat na svůj blog. Celá řada blogerů se s ní ale nespokojila a vytvořili si vlastní variantu. Zde je 14 ukázek takových výtvorů:
Hlasujte v anketě, která ikonka se vám nejvíce líbí. Minulý článek s 11 jinými ikonkami si můžete připomenout zde: Nejlepší úpravy ikonky AK

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: