Výsledky únorové soutěže o nákupní poukázky za 18 ooo Kč

Patříte mezi blogery, kteří se zúčastnili naší velké únorové soutěže Ukažte světu svůj blog a vyhrajte? Pak už jistě netrpělivě čekáte na výsledky.

Soutěžním úkolem bylo jakýmkoli způsobem ztvárnit adresu svého blogu ve veřejném prostoru. Soutěž se navzdory mrazivému únorovému počasí setkala s velkým zájmem našich uživatelů a svou soutěžní fotografii celkem přihlásilo 107 blogerů.
Se všemi výtvory se můžete seznámit v této galerii:
(Poznámka: některé přihlášené fotografie nesplnily soutěžní podmínky, i přesto jsme se je rozhodli do galerie také umístit, aby mohli čtenáři posoudit všechny přihlášené výtvory).
Galerii soutěžních výtvorů jsme nahráli i na náš Facebook, kde můžete všechny fotografie lajkovat, sdílet a komentovat.
V soutěžním zadání jsme slíbili, že ze všech řádně a včas přihlášených soutěžních fotografií budou redakčně vybráni tři výherci, jejichž fotografie se nám budou nejvíce líbit. Zde jsou výsledky v jednotlivých kategoriích:
1. Kategorie „Originalita provedení
Výherce: Lenka z blogu lenii.blog.cz
Autorka o vítězné fotografii na svém blogu napsala:
Venku metr sněhu, teplé ponožky doma v posteli, teploměr na nule, vítr fouká a já jdu do lesíčka věšet písmenka na strom… dávno je po Vánocích, tak tomu říkejme třeba únorová výzdoba krajiny! 😉 Musela jsem dnes využít slunečného odpoledne, neb víkend mi nepřál. Se slunkem a modrým nebem to bylo OK, ale vítr moc spolupracovat nechtěl… ovšem nakonec se tu blogohru povedlo i docela dobře vyfotit… :)“
2. Kategorie „Trvanlivost nápisu“
Výherce: LoveShyz blogu love-shy.blog.cz
Autorka o vítězné fotografii na svém blogu napsala:
Momentálně jsem v rakouských Alpách v městě Lienz skoro u italských hranic, chytáme tu poomalou wifi, bydlíme v 1000m.n.m. a máme se celkem fajn. Tuhle fotku jsem fotila na nejvyšším vrcholu (2284m.n.m.) lyžařského střediska Zettersfeld.“
3. Kategorie „Velikost nápisu
Výherce: Vit z blogu vito.blog.cz
Autor o vítězné fotografii na svém blogu napsal:
Soustředil jsem se hlavně na velikost nápisu – rozměry jsou asi 43 metrů a 24 metrů, takže rozloha je zhruba 1000 m2, to je 0,1 ha. Nápis byl vytvořen na poli u zříceniny hradu vedle naší vesnice a byl focen z mysliveckého posedu. Vyměření a vyšlapání nápisu mi zabralo asi 5 hodin v průběhu 3 dnů.
Všichni tři výherci od nás dostanou slevové poukazy v hodnotě 6 000 Kč na nákup v internetovém obchodu MALL.CZ. Výherci budou kontaktováni na e-mailovou adresu, kterou mají uvedenou v registračních údajích na svém blogu, a budou jim sděleny instrukce ohledně převzetí ceny. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
Všem soutěžícím děkujeme za účast a těšíme se na shledanou v příštích soutěžích.
Partner soutěže:
Internetová nákupní galerie MALL.CZ – http://www.mall.cz/

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: