Ukažte světu svůj blog a vyhrajte

S novým měsícem Blog.cz vyhlašuje velkou soutěž pro všechny své uživatele. Hrajeme o poukázky na nákup zboží u společnosti MALL.CZ za 18 000 Kč!

Soutěž je určena pro všechny blogery a blogerky se zálibou ve fotografování, zúčastnit se ale může kdokoli z vás, stačí mít blog na Blog.cz. Soutěžním úkolem bude jakýmkoli způsobem ztvárnit adresu svého blogu ve veřejném prostoru. Více podrobností najdete níže.
Soutěžní zadání:
  • Úkolem soutěžících je napsat (či vytvořit) libovolným způsobem adresu svého blogu někam do veřejného prostoru a poté vyfotit. Veřejným prostorem rozumějme jakékoli místo, které se nedá označit za soukromé, tzn. například parky, ulice, sportoviště, zahrady, apod., zkrátka kdekoli „venku“. Při plnění soutěžního úkolu nesmí soutěžící poškozovat nebo ničit veřejný či soukromý majetek.
  • Vyhrají autoři fotek ve třech kategoriích: Originalita provedení, Trvanlivost nápisu a Velikost nápisu.
  • Volně se můžete inspirovat v galerii soutěžních fotografií z minulé soutěže pořádané před několika lety, která posloužila jako vzor i pro tuto soutěž: Soutěž: Předveďte světu svůj blog
  • Soutěžní fotografii je potřeba zveřejnit na svém blogu v novém článku a odkaz na článek se soutěžní fotkou vložit do komentářů pod tento článek se zadáním soutěže. Každý soutěžící se smí do soutěže přihlásit pouze jednou a přihlásit je možné pouze jednu fotografii.
  • Soutěžící odpovídá za to, že přihlášená fotografie je jeho vlastním výtvorem, že při jejím vytvoření nebyly užity žádné autorsky chráněné prvky a/nebo prvky dříve použité v jiném blogu.
  • Do soutěže se můžete přihlásit od 1. do 29. února 2012.
  • Ze všech řádně a včas přihlášených soutěžních fotografií budou redakčně vybráni tři výherci, jejichž přezdívky a adresy jejich blogů budou zveřejněny na Srdci blogu v novém článku počátkem března.
  • Výherci budou kontaktováni na e-mailovou adresu, kterou mají uvedenou v registračních údajích na svém blogu, a budou jim sděleny instrukce ohledně převzetí ceny. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
Výhry:
Tři výherci, jejichž fotografie nás zaujmou nejvíce, získají slevové poukazy v hodnotě 6 000 Kč na nákup v internetovém obchodu MALL.CZ.
1. Výherce v kategorii Originalita provedení
2. Výherce v kategorii Trvanlivost nápisu
3. Výherce v kategorii Velikost nápisu
Poukazy jsou platné do 31. 3. 2012. Slevovou poukázku je možné uplatnit v internetové nákupní galerii MALL.CZ a to na objednávky, které mají vyšší celkovou hodnotu o 100 Kč než je hodnota poukazu. Pokud soutěžící vyhraje v jedné kategorii, není možné, aby získal cenu v kategorii jiné.
Partner soutěže:
Internetová nákupní galerie MALL.CZ – http://www.mall.cz/

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: