Magazín Krásná.cz oslavil první narozeniny

Jeden z nejmladších portálů TV Nova, Krasna.cz, oslavil v lednu roční výročí svého spuštění. V sobotu 28. ledna proběhla výroční party za účasti známých osobností.

Slavnostní party, která se konala v sobotu v Praze, se zúčastnil idol mladých slečen Martin Harich, který také pro hosty večírku vystoupil. Zpěvák Jan Bendig exkluzivně představil svůj nový singl „Sweet 17“. Pozvání také přijali herci Ladislav Ondřej, Vašek Matějovský a Helena Němcová. Vedle blogerek portálu Krasna.cz byla na místě také jedna z nejslavnějších českých teenagerských blogerek Dominika Myslivcová, novodobý fenomén českého internetu.
Na party došlo mezi Dominikou Myslivcovou a Martinem Harichem k zajímavé sázce (čtěte: VELKÁ SÁZKA HARICHA A MYSLIVCOVÉ! Proč je lepší být holkou než klukem?)
Martin se vsadil s Dominikou, že holky nevymyslí za 14 dní 1000 důvodů, proč je lepší být holkou než klukem. Holky mohou od neděle 29. ledna 2012 na portálu Krasna.cz v diskuzi posílat své nápady „Proč je lepší být holkou než klukem“. Termín, do kdy musí dát dohromady 1000 důvodů, je 12. února 2012.
V případě, že vyhraje Martin (děvčatům se nepodaří dát dohromady 1000 důvodů), musí Dominika nazpívat Martinovu písničku a sama na ní natočit videoklip. V případě, že Martin prohraje, musí si na celý jeden týden obarvit vlasy na blond. Průběh sázky bude kontrolovat redakční tým Krasna.cz a připraví pro své čtenářky zajímavá videa z plnění sázky.
Vyhlášení stavu sázky proběhne v pondělí 13. února 2012 na stránkách Krasna.cz.
Fotky z akce:
Kompletní galerii se všemi snímky najdete zde:

GALERIE: Jak slavila Krasna.cz první narozeniny?

Poděkování partnerům:
Malostranská beseda
Bourjois
Bioderma
Microsoft
Astrohled

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: