Blog.cz vám přeje veselé Vánoce

Vánoční přání všem uživatelům Blog.cz.

Přejeme vám hezké svátky a příjemné prožití zimních prázdnin. Ať se vám splní vaše přání a ať strávíte svátky mezi lidmi, s kterými je vám dobře.

Budeme rádi, pokud se budete chtít podělit o své Vánoce a pošlete nám nějakou svou vánoční fotku na blog@blog.cz, nebo ji nahrajete rovnou na náš Facebook. Vánoční přání od našich blogerů z dřívějších let najdete zde.

Speciálně jako blogerům vám samozřejmě přejeme vysokou návštěvnost, co nejvíce podnětných komentářů a maximální spokojenost se svým blogem, bez ohledu na to, jestli to první a druhé máte.

Děkujeme za vaše blogování a za to, že nás čtete.

Klidné svátky vám všem.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: