Hororová soutěž o knihy

Následující článek nám poslala blogerka Sticky Bubblegum z blogu x-bubblegum-x.blog.cz. Všichni se můžete zúčastnit její soutěže o ceny. Více už se dozvíte v celém článku (pozn. S.).

Rádi píšete povídky na svůj blog nebo zkoušíte básnit? Pak by vás mohla zajímat právě probíhající soutěž O NEJLEPŠÍ HOROROVOU POVÍDKU. Zaslat můžete již hotové dílo nebo berte napsání nové hororové povídky jako výzvu a zkuste nějakou vymyslet. Kromě povídky můžete zaslat také strašidelnou báseň. Pamatujte však na jedno pravidlo – žádní upíři!
V dnešní době samozřejmě není nic jen tak, takže pro autory nejlepších povídek jsou připraveny ceny – především ve formě knih. Vyhrát můžete knihy ze série Upířích deníků, novinku Měsíční oko a podepsanou knihu Hladová přání od skvělé blogerky Temnářky.
Pokud jste odpůrci vyhlašování vítězů pomocí shánění hlasů, nemusíte se obávat. Vítězné povídky vybere porota, konkrétně já Bubblegum, expertka na knihy Abyss a povídkářka Mary-Ane. Máme v plánu – jako bonus – vyjádřit se ke všem zaslaným povídkám či básním – co se nám ne/líbilo, na čem se dá ještě zapracovat,… a také všechny zaslaná díla uveřejnit, aby si je mohli přečíst i ostatní. Pokud si tohle však nepřejete, nezapomeňte se o tom zmínit v přihlašovacím e-mailu.
Soutěž byla zahájena 21.11. a potrvá do 20.12. Výherci budou vyhlášeni nejpozději do 5 dnů od ukončení soutěže na mém blogu. Své povídky (v rozsahu min. 1 normostrany, max. 10 normostran) nebo básně posílejte na e-mail: soutezgum@email.cz Do e-mailu uveďte svou přezdívku, jakou knihu si přejete nejvíce vyhrát, případně váš blog.
Sticky Bubblegum, x-bubblegum-x.blog.cz

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: