Nové podmínky používání Blog.cz

Služba Blog.cz obměňuje podmínky používání. Pro uživatele se ale v podstatě nic nemění.

Každý uživatel Blog.cz musí odsouhlasit nové registrační podmínky. Po přihlášení se každému uživateli zobrazí následující upozornění. Uživatelům, kteří odmítnou odsouhlasit nové registrační podmínky, nebude umožněno přihlásit se do blogu nebo si založit nový blog.
Do příslušného pole vyplňte svou e-mailovou adresu a klikněte na Odeslat. Vyplnit můžete jakoukoli svoji platnou e-mailovou adresu – po potvrzení se vám uloží jako registrační e-mail k vašemu blogu.
Zobrazí se vám následující stránka.
Následně zkontrolujte novou poštu ve své e-mailové schránce. Najdete tam e-mail s potvrzovacím odkazem.
Kliknutím na odkaz v e-mailu aktivujete svůj účet a potvrdíte souhlas s novými registračními podmínkami. Tímto souhlasem je podmíněno používání služby Blog.cz.
Váš účet je nyní aktivován a můžete využívat všechny služby CET 21.
Dále se mění všeobecné obchodní podmínky, s nimiž se můžete seznámit zde: http://blog.cz/podminky. Nových podmínek se nemusíte nijak bát, jejich smyslem je z právního hlediska ošetřit vztah mezi uživatelem a provozovatelem Blog.cz, a pro vás se v podstatě nic nemění. Tzn., že svůj blog můžete nadále používat stejně jako doposud, a právnickou nesrozumitelností podmínek se nemusíte vyvádět z míry.
Mimochodem, určitě nebude od škody zdůraznit, že založení a provozování blogu na Blog.cz zůstává i nadále PLNĚ ZDARMA, a na tomto se nic nebude měnit ani do budoucna.
Své dotazy k novým podmínkám směřujte prosím na e-mailovou adresu blog@blog.cz, tamtéž můžete hlásit i případné problémy, na které byste při schvalování nových podmínek narazili.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: