Známí blogeři naživo

Tip na dvě blížící se události, na kterých se můžete setkat se známými osobnostmi z řad uživatelů Blog.cz.

První akce se jmenuje Rock’n’Roll Psycho Carneval a bude se odehrávat 27.září od 16:00 hod. v areálu Staré Varny v Psychiatrické léčebně Bohnice. Z bohatého programu stojí za zmínku účast dvou blogerů z Blog.cz. Pokud jste příznivci punkových básní současného krále nekonvenční poezie Luciáše F. Svobody z blogu sewczech.blog.cz anebo jedinečné édity z blogu vsechanici.blog.cz, pak to akce přesně pro vás, kde si můžete tvorbu svých oblíbenců poslechnout na vlastní uši.
Podrobnosti o události najdete na Facebooku zde.
Druhou akcí, na kterou by tento článek rád upozornil, je „Křest Hladových přání Terezy Matouškové„. Uskuteční se 7. října od 16.00 v Klubu Krakatit v Praze a na křtu se představí knižní novinka Terezy Matouškové z blogu temnarka.blog.cz. Podrobnosti o autorce a její knize se dočtete v nejbližších dnech na tomto blogu v připravovaném rozhovoru, který by zde měl vyjít co nevidět.
Detaily k akci opět hledejte na Facebooku zde.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: