Nový slevový agregátor

Také patříte k internetovým uživatelům, kteří si oblíbili současný trend slevových nákupů? Anebo jste o tom zatím jen slyšeli a nevyznáte se v nepřehledné záplavě stránek, které nabízejí hromadné nakupování zboží a služeb se slevou? Pak právě vás by mohl zajímat nový slevový agregátor, který byl nedávno spuštěn na adrese slevy.vybereme.cz.

Internetové portfolio skupiny Nova se tak rozrůstá o nový zajímavý projekt, který přináší denně slevy z desítek slevových serverů. A denně přibývají stovky nových slev z celého Česka. Uživatelé si mohou slevy řadit podle měst i tematických kategorií, které je zajímají (jídlo, sport, krása, zboží…).
Slevový agregátor je určen uživatelům, kteří hledají přehlednost a preferují rychle najít relevantní nabídku podle svých zájmů. Z více než dvou tisíc slev si tak najdou jen to, co je opravdu zajímá.
Nový slevový agregátor je další praktickou a příjemnou službou, kterou internetové portfolio skupiny Nova nabízí svým téměř třem milionům uživatelům. Blíže se s ním můžete seznámit na již zmiňované adrese slevy.vybereme.cz.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: