Nominací Blogu zachráníte králíka!

Všichni milovníci zvířat nechť zbystří pozornost. Mám tu pro vás tip, jak pomoci jednomu králíkovi, který je v ohrožení. Další ročník ankety Křišťálová lupa je tu!

Známá anketa hledající „nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu“ vstoupila do svého šestého ročníku a Blog.cz to samozřejmě nemůže nechat bez povšimnutí. V předchozích třech letech se Blog.cz pravidelně dostal do finále díky hlasům svým uživatelů a sympatizantů.
I letos budeme rádi, pokud se rozhodnete Blog.cz podpořit v nominační fázi ankety – bude vás to stát maximálně pár okamžiků. Stačí si otevřít tuto stránku
a vyplnit „Blog.cz“ do kategorie Nástroje a služby. Pak už jen vyplníte své jméno, příjmení a e-mail, a je to.
My i králík vám budeme za vaši podporu vděční. Další osud králíka odhalíme 4.září, kdy začne finálové hlasování – buďte u toho!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: