Nejlepší úpravy ikonky AK

Jak si někteří členové Autorského klubu Blog.cz upravili ikonku pro členy.

Autorský klub Blog.cz má v době vzniku tohoto článku 254 členů. Každý z nich může na svůj blog umístit ikonku pro členy:
Protože Autorský klub Blog.cz sdružuje autory nejlepších blogů na Blog.cz, řada z nich se nespokojila se standardním vzhledem ikonky a popustila uzdu své kreativitě. Někdo ji pouze hodil do jiného barevného odstínu, jiný si s ní vyhrál víc, a ti nejkreativnější vytvořili zcela vlastní obrázek, kterým vyjadřují svou příslušnost k AK.
Seznamte se s 11 výtvory, na které jsem narazil při jedné z náhodných kontrol členských blogů.
Můžete hlasovat v anketě, která ikonka se vám zamlouvá nejvíc. A ostatní členové AK mohou brát tento článek jako lehkou inspiraci, pokud je standardní vzhled ikonky omrzí 😉

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: