S jakým blogerem chcete rozhovor?

S kým byste si chtěli na tomto blogu přečíst rozhovor?

Pestrý výběr dosavadních blogerů, s kterými vyšel na tomto blogu rozhovor
snímek obrazovky
Často se ptáte, jak to udělat, aby s vámi vyšel na tomto blogu článek v rubrice Rozhovory. Jednoduchou skutečností je, že na to není nikde žádné pravidlo a do rozhovorů se tak může dostat každý autor blogu z Blog.cz.
A proto, pokud máte zájem patřit mezi ně, máte nyní příležitost se přihlásit. Pište své tipy do komentářů a dodržte následující podmínky, které jsou základním vstupním „IQ testem“, aby váš komentář mohl být brán vážně 🙂
  1. Chcete-li přihlásit sami sebe, pak napište do komentářů odkaz na svůj blog a důvod, proč by měl na tomto blogu vyjít rozhovor zrovna s vámi.
  2. Nemusíte být členem Autorského klubu, ale je to výhoda.
  3. Samozřejmě nezáleží na věku, ani pohlaví. Totéž platí pro blogery ze Slovenska, kteří jsou též vítáni.
  4. Bezpodmínečně nutný je váš souhlas s uveřejněním vaší fotky u rozhovoru – zájemci o anonymitu mají smůlu. Naopak není nutné uvádět v rozhovoru celé jméno, věk nebo bydliště.
  5. Chcete-li si přečíst rozhovor s někým jiným než se sebou, pak pište adresu blogera, který vás zajímá, do komentářů. Sejde-li se více žádostí o rozhovor s jedním blogerem, pak bude přednostně osloven právě on. I zde nezapomeňte napsat, proč by měl být vybrán zrovna ten bloger, kterého jste napsali.
Počínaje již tímto měsícem se budete na tomto blogu setkávat s rozhovory s blogery, vybranými z návrhů v komentářích pod tímto článkem. Takže neváhejte a směle do toho, třeba se štěstí usměje právě na vás.
Pozn.: Když jsme u těch rozhovorů, měl bych jeden tip na jeden, který vám možná unikl a třeba by vás mohl zajímat. Najdete jej zde.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: