Vyberte svůj nejlepší článek

Kdyby po vás někdo chtěl vidět nejlepší článek na vašem blogu, který byste vybrali?

Stejnou otázku mohli před časem najít fanoušci Blog.cz na našem Facebooku. U statusu se sešlo celkem 63 komentářů, ve kterých uživatelé Blog.cz odkazovali na své nejlepší články. Jednalo se o pestrou směsici článků na nejrůznější témata.
Přečtěte si některé z nich, které jejich autoři prohlásili za to nejlepší, co kdy napsali:
A co vy? S jakým článkem byste se pochlubili, pokud byste mohli vybrat pouze jeden jediný? Zkuste se ohlédnout za existencí svého blogu a vybrat článek, který se vám nejvíce povedl.
Odkazy na své nejlepší články vkládejte do komentářů. Nejlepší z nich budou vybrány a doporučeny v novém článku na tomto blogu.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: