Nové blogerky z Blog.cz na Krásná.cz

Populární dívčí magazín pokračuje v rozšiřování týmu svých redaktorek z řad blogerek z Blog.cz.

snímek obrazovky
Seznamte se s novými blogy, jejichž autorky nově přispívají svými články na Krásná.cz:
Snímek obrazovky-1.png
Snímek obrazovky-2.png
Snímek obrazovky-13.png
Snímek obrazovky-3.png
Snímek obrazovky-4.png
Snímek obrazovky-5.png
Snímek obrazovky-6.png
Snímek obrazovky-7.png
Snímek obrazovky-8.png
Snímek obrazovky-9.png
snímek obrazovky
Snímek obrazovky-10.png
snímek obrazovky
Snímek obrazovky-12.png
Snímek obrazovky-11.png
Zájem ze strany blogerek o psaní pro Krásnou předčil všechna očekávání a svůj zájem celkově projevilo několik set blogerek. Z nich byly vybrány ty nejlepší, a to i s pomocí čtenářek Krásná.cz, které vyjadřovaly své sympatie k jednotlivým blogerkám v anketách pod jejich články.
Stojí mimochodem za pozornost, že zájem o psaní pro Krásná.cz projevila i řada chlapců, kteří nás občas doslova bombardovali e-maily, aby se mohli také stát oficiálními blogery Krásná.cz 🙂
Přejme novým blogerkám na Krásná.cz mnoho spokojených čtenářských ohlasů na jejich články. Všechny pohromadě najdete zde.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: