Zaujalo nás – Zájemci o vstup do AK

Přiznám se, že mě strašně baví procházet přihlášky do Autorského klubu. Vždy tam totiž narazím na zajímavé a originální blogy, které jsem dosud neznal. V tomto článku se s vámi o pět takových blogů podělím.

http://kokinek.blog.cz/ – .::Skalisko úvah::.
kokinek.blog.cz
http://skye-in-the-sky.blog.cz/ – Můj kousek nebe
skye-in-the-sky.blog.cz
pytelkosti.blog.cz
http://topsy-turvy.blog.cz/ – vzhůru nohama
topsy-turvy.blog.cz
op-pineapple.blog.cz
Všechny tyto blogy pro mě byly příjemným překvapením a současně potvrzením toho, že je Autorský klub smysluplný projekt, který vyzdvihuje na světlo ze záplavy blogů výrazné osobnosti z řad blogerů. Berte tento článek jako malou pozvánku na několik originálních blogů, pokud rádi hledáte nové autory, ke kterým byste se mohli vracet.
S tipy na zajímavé blogy v rubrice „Zaujalo nás“ se budete na tomto blogu i nadále pravidelně setkávat jednou měsíčně, jak jste si odhlasovali v anketě:
snímek obrazovky

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: