Uvolňujeme nejlepší adresy

Dnes ráno doběhlo historicky největší promazávání neaktivních uživatelů. Díky tomu se uvolnilo obrovské množství atraktivních uživatelským jmen, která byla v minulosti zabraná.

Smazání neaktivních uživatelských účtů navázalo na nedávné rušení neaktivních blogů, o kterém se psalo v článku Neaktivní blogy. Jak možná víte, aby si někdo mohlo založit nový blog na původní adrese po nějakém zrušeném blogu, musí se nejprve smazat i původní uživatel z databáze.
Jaká uživatelská jména jsme vlastně smazali?
 • Všechna, která patřila uživatelům Blog.cz, kteří nikdy nebyli registrovaní v jiném projektu mimo Blog.cz, na svém blogu nezveřejnili žádný článek (tyto blogy jsme nedávno rušili), a poslední dva roky se do blogu nepřihlásili.
 • A všechna další, kteří patřila uživatelům Blog.cz, kteří svůj blog v minulosti zrušili a kteří nebyli registrovaní v jiném projektu mimo Blog.cz
Celkově se jednalo o opravdu velké množství (přesný počet ale neprozradím 🙂 neaktivních uživatelských účtů, které zbytečně zabíraly „místo“ novým uživatelům.
Co toto smazání přineslo uživatům Blog.cz?
Díky smazání neaktivních uživatelů si nyní může kdokoli zaregistrovat atraktivní uživatelská jména, která byla v minulosti zbytečně a dlouhodobě blokovaná. Mimo jiné jsme tak zareagovali na vaše přání, s kterými se na nás dlouhodobě obracíte a která se často objevovala pod zmiňovaným článkem Neaktivní blogy v komentářích.
Pokud máte chuť založit si nový blog, měli byste mít nyní výrazně usnadněn výběr hezkého uživatelského jméno.
Chcete tip na uživatelská jména, o která se strhne časový závod, kdo si je zaregistruje jako první? 🙂
Tipy na 20 uvolněných hezkých uživatelských jmen, která jsou v době zveřejnění tohoto článku volná:
 1. povidky
 2. hudba
 3. film
 4. disney
 5. moda
 6. katka
 7. knihy
 8. blazen
 9. pisu
 10. cool
 11. yaoi
 12. nej
 13. abc
 14. design
 15. hello-kitty
 16. trendy
 17. zivot
 18. pes
 19. free
 20. emo
Uvažujete-li třeba už nějakou dobu o novém blogu, protože vás stávající adresa omrzela, máte nyní skvělou příležitost ke změně. Ale neváhejte moc dlouho, však to znáte: kdo dřív přijde… 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: