Nové téma týdne a kreativní soutěž

Dva zajímavé odkazy pro všechny blogery z Blog.cz.

Novým tématem týdne je „Budoucnost“ – vyhrálo téma, které si odhlasovali čtenáři blogu tema.blog.cz, který se věnuje tématu týdne a všemu, co s ním souvisí. Na blogu už můžete vybírat v anketě téma na příští týden, stačí si otevřít tento článek:
A brzy tam najdete i výběr nejlepších článků na minulé téma týdne „Maturita“ – nejlepší články z minulého týdne vybírají dobrovolníci z řad blogerů.
Znáte blog s titulkem „První virtuální mléčný bar“? Pokud ne, pak je nejvyšší čas to napravit, protože na něm aktuálně finišuje kreativní soutěž o magické hrnky:
227806_214463118583482_207723052590822_830127_329536_n
Podrobnosti hledejte v článku se soutěžním zadáním:

Challenge Ice CUP 2011

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: