Nový uživatelský profil

Článek seznamuje se změnami, které prodělal uživatelský profil.

Před malou chvílí jsme nasadili novou podobu uživatelského profilu. S pomocí této funkce mohou uživatelé o sobě vyplňovat nejrůznější údaje a strukturovaně se tak představit svým čtenářům. Originálně vyplněný profil na blogu je dobrou vizitkou každého blogera (podobně jako profil na dalších podobných službách).
Při přepisování starého profilu jsme občas něco někde přidali, jinde ubrali, výsledkem je nový profil, který by měl být uživatelsky vstřícnější a více vyhovovat potřebám blogerů.
Starý profil, sekce Osobní údaje:
1
Nový profil, tatáž sekce, změny jsou spíše kosmetické:
5
Starý profil, sekce Kontaktní údaje a sítě (neveřejné) a Školy:
2
Nový profil, Kontakty & sítě jsou nově veřejné a sekce Školy byla zrušena a nahrazena sekcí Adresa
7
Starý profil, sekce Osobní preference:
3
Nový profil, tatáž sekce, opět kosmetické změny:
8
Starý profil, funkce hledání uživatelů s podobnými zájmy byla zrušena:
4
Veřejná verze profilu, tak jak se na blogu zobrazuje čtenářům:
9
Zajímáte-li se více o oblíbené preference uživatelů, pak stojí za doporučení navštívit tuto stránku:
Najdete tam nejoblíbenější preference uživatelů Blog.cz na základě toho, jak je vyplnili ve svém profilu, včetně možnosti psát k nim komentáře.
Čtěte dále k tématu: Dal by si tady někdo pizzu?

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: