Nové téma týdne: Yaoi

47. tématem týdne je „Yaoi„.

Viz výsledky ankety:
Na minulé téma týdne Bolest na duši vzniklo přesně 700 článků (o něco méně než obvykle), ke kterým se můžete vracet v žebříčku Téma týdne.
Následuje přehled 15 tipů na některé zajímavé články věnované tématu týdne Bolest na duši:
 1. Neptej se, když nechceš znát odpověď.

 2. Kresba

 3. I’m so cool a ty jsi vůl..

 4. Utrpení bez viny

 5. Dá se duše zlomit???

 6. POZOR, NAŠTVANÝ ČLÁNEK!! Nad tím, co bolí na duši přemýšlící menšinu, se nezamyslí nikdo, místo toho tu máme egoistické zdeprimované, hůř rádoby chytré články.

 7. Ta svině mě zase dostala…

 8. „Máš schizofréniu.“ – TIP

 9. Soudní řízení ve věci působení bolesti – TIP

 10. Dvanáctým rokem jsem naprosto poloviční. – TIP

 11. Co vidíte? Taky stařenu? – TIP

 12. Bolest na duši, srdci, hlavě i patě.

 13. Všetko najlepšie, dedko.. – TIP

 14. Ó můj bože, co já se na tohle téma načekala…

 15. Bolest na duši i na těle

V anketě vybírejte téma na příští týden. Návrhy tentokráte vymyslela Žirafka z blogu zirafika.blog.cz. Do komentářů můžete rovněž psát své vlastní návrhy na téma týdne.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: