Konec hlasování Křišťálové lupy

Dnes je poslední možnost podpořit Blog.cz v anketě Křišťálová lupa 2010.

Už nyní je jisté, že se zástupce Blog.cz zúčastní finálového večera ve čtvrtek 25. listopadu 2010 v divadle Archa, kde proběhne slavnostní vyhlášení. Za naše projekty je ve finále přítomen ještě zpravodajský server tn.cz, a co je ještě důležitější: finálového večera by se měla zúčastnit i Natalie Sadness, která se dostala do finále kategorie „Osobnost roku“, ve které nehlasují internetoví uživatelé, ale odborníci z internetového odvětví.
Jak to všechno dopadne se dozvíte na Srdci Blogu hned druhý den ráno po vyhlášení výsledků. Držme Blog.cz i Natalii palce, a pokud jste nás zatím nepodpořili, máte poslední příležitost:

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: