Nové téma týdne: Hřbitov

36. tématem týdne je Hřbitov.

Slovenští uživatelé mohou samozřejmě používat slovenský výraz cintorín (např. v titulku článku apod.). Články věnované předchozímu, 35.tématu Podzim, najdete v žebříčku Téma týdne. Celkem jich blogeři vydali více jak 750, případný čtenář si tak přijde tentokrát na své.
Pokud mezi novými články najdete některé, které tam evidentně nepatří (celebrity, nesmysly, nadávky, příliš krátké články, články zkopírované z Wikipedie, apod.), můžete je nahlásit na stránce blog.cz/report. Autory vyzveme, aby své články odstranili a nezneužívali tak propagaci žebříčku, která má sloužit k jinému účelu.
V anketě vybírejte příští 37.téma týdne. Pokud vás z nabídnutých návrhů (pocházejících z vašich vlastních nápadů) nic neosloví, můžete svůj vlastní návrh napsat do komentářů.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: