Chcete lajkovat články?

Anketa k navrhované funkci.

Na stránce Lupa.cz vyšel před časem článek, ve kterém autor píše: „… (tlačítko) facebook Like Button vzalo web útokem„. V tomtéž článku najdete technické podrobnosti kolem nasazení tlačítka „Líbí se mi“ na webové stránky. Dostane se i na Blog.cz?
Co přesně tzv. „Like button“ (tlačítko Líbí se mi) dělá?
Umožňuje uživatelům Facebooku sdílet nějaký obsah se svými přáteli. Kliknutím na toto tlačítko se odešle na Zeď uživatele záznam se zpětným odkazem na původní stránku, která se uživateli „líbí“. Toto tlačítko tak vytváří spojení mezi uživatelem Facebooku a nějakou webovou stránkou. Odkaz na tuto webovou stránku pak na své Zdi uvidí všichni přátelé uživatele, který na tlačítko „Líbí se mi“ kliknul.
Další informace o tomto tlačítku můžete najít na stránce facebook DEVELOPERS (v angličtině).
S tlačítkem „Líbí se mi“ pod články se již nyní můžete setkávat na našich projektech TN.cz, Nova.cz, Doma.cz, ad., kde můžete vidět konkrétní podobu implementace toho sociálního pluginu Facebooku.
Anketní otázka tedy zní: Chcete mít na svém blogu také tlačítko „Líbí se mi“? Pro každého uživatele by to přineslo zajímavou možnost výrazné propagace vlastních článků. Kdokoli, kdo u vašeho článku klikne na tlačítko „Líbí se mi“, propaguje váš článek mezi svými přáteli, kteří si ho mohou v případě zájmu snadno také přečíst. Jednoznačným přínosem tak je markantní nárůst návštěvnosti pro každou stránku, která toto tlačítko obsahuje.
Hlasujte v anketě a pište komentáře, zajímá nás váš názor.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: