Nové téma týdne: Poprvé

Vyhlášení nového tématu týdne spolu s tipy na nejzajímavější články z minulého týdne věnované tématu „Bouřka„.

Na snímku obrazovky vidíte, že hlasování bylo opět těsné, a fanoušci fantasy teď asi nemají moc důvodů k radosti. Nikdo ale neříká, že je toto téma už navždy odepsané 🙂
I ti z vás, kdo si pod novým tématem „Poprvé“ vybaví v první řadě název jedné rubriky v nejmenovaném časopise, mi dají jistě za pravdu, že šíře tématu je tentokrát skutečně obsáhlá, a máte týden na to, abyste zpracovali skutečně hezké a plodné téma. Výběr z nejlepších článků na téma „Poprvé“ bude zveřejněn příští týden spolu s vyhlášením nového tématu.
Jako vždy můžete hlásit články, jejichž autoři smysl tématu týdne nechápou a zveřejňují do něj nesmysly a celebrity – blog.cz/report (do poznámky připište zdůvodnění, proč článek do tématu týdne nepatří). Cílem je mít v žebříčku pouze odkazy na zajímavé a autorské články, nikoli na zkopírované texty z Wikipedie.
V anketě můžete vybírat téma na příští týden. Do ankety jsem zahrnul nejzajímavější návrhy, které jste napsali k minulému článku. I pod tento článek můžete psát své návrhy na příští téma týdne.
Minule jsem slíbil, že si na tomto blogu přečtete článek na téma Bouřka. Chtěl jsem psát o slavné Giorgioneho olejomalbě „Bouře“ z 16.stol., bohužel jsem na to ale nenašel čas. Snad mi tento týden vyjde napsat něco na téma Poprvé.
A nyní k slíbenému přehledu nejzajímavějších článků na téma týdne Bouřka. Celkem jste zveřejnili 685 článků zařazených do tématu týdne „Bouřka“. Někteří uživatelé se tématu věnovali i opakovaně a při čtení tohoto textu jistě vědí, koho mám na mysli 🙂 Nevidím takové případy rád, ale pokud mají všechny články od stejného autora alespoň minimální úroveň, pak to lze tolerovat.
Ze všech 685 článků jsem vybral následující ukázku 23 článků, které mě nějak zaujaly, oslovily nebo příjemně překvapily.
Věřím, že se alespoň některé z nich budou líbit i vám.
Pozn.: Minulý článek vzbudil dle očekávání živou diskusi, do které jsem také přispěl obsáhlým komentářem, jak to vidím já. Najdete jej zde.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: