Nové téma týdne: Upíři

Vyhlášení nového tématu týdne a anketa na příští týden.

Jak se můžete přesvědčit, hlasování dopadlo velmi těsně, upíři vyhráli nad kopírováním jen o pár hlasů.
Na konci článku najdete anketu, ve které jsou návrhy na příští téma týdne. Do ankety se dostaly nejzajímavější návrhy od čtenářů tohoto blogu. Navrhovat můžete samozřejmě i nová témata, kterým byste rádi věnovali svůj článek.
Prosím využívejte možnosti nahlásit blogy, které téma týdne zneužívají, tzn. zveřejňují články s tématem týdne nijak nesouvisející. Je v zájmu autorů poctivých článků a stejně tak čtenářů hledajících zajímavé texty k tématu, aby se v žebříčku Téma týdne propagovaly pouze relevantní autorské články, nikoli fotky celebrit nebo jednovětné nesmysly. Takové blogy můžete hlásit na stráce blog.cz/report.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: