Nominujte Blog.cz do Křišťálové lupy

Rok se s rokem sešel a je tu další ročník známé ankety Křišťálová lupa.

Jako každý rok, i letos o této anketě informujeme na našem blogu a prosíme o vaše nominace. Nominační fáze trvá od 26.července do 31.srpna 2010. Během této doby může kdokoli posílat své nominace do jednotlivých kategorií.
Pokud se rozhodnete podpořit Blog.cz, postupujte prosím takto:
Otevřete si stránku http://kristalova.lupa.cz/nominace/. Najděte si kategorii „Publikační platformy“ a vyplňte do ní „Blog.cz„. Další kategorie můžete nechat volné, jejich vyplnění je nepovinné. (Pokud je ale vyplnit chcete, samozřejmě můžete).
Každý uživatel může nominovat pouze jednou. Všichni nominující budou zařazeni do slosování o ceny. Další informace najdete na stránkách ankety.
O našich zkušenostech s předchozími dvěma ročníky, si můžete přečíst v těchto článcích:
Ročník 2008
Ročník 2009
Jak si možná pamatujete, Blog.cz se dvakrát po sobě dostal do finále. Ani jednou ale nedosáhl na vítězství. Podaří se prokletí letos zlomit a odvézt si domů hlavní cenu? Osud Blog.cz v anketě je pouze ve vašich rukou. Za všechny vaše nominace předem děkujeme.
Pozn.: Někteří uživatelé Blog.cz se v minulých ročnících snažili protlačit do nominací svůj blog. Naše zkušenosti ukázaly, že to ve všech případech skončilo naprostým fiaskem. Výjimku tvořil případ s blogem chiquitka.blog.cz, za jehož loňským úspěchem v anketě stála oficiální podpora Blog.cz a synergický efekt stovek nominačních hlasů od uživatelů Blog.cz, které jsme k tomu vyzvali na našem blogu, speciálním e-mailem, bannerem na titulní stránce a informační hláškou v administraci všech uživatelských blogů.
Proto dobrá rada: předtím, než si na svůj blog umístíte ikonku ankety a začnete shánět hlasy, přemýšlejte. Aby se váš blog dostal do finále, musely by jej nominovat minimálně stovky, ale spíše tisíce uživatelů. Žádný uživatelský blog na Blog.cz – kromě Chiquitky – se nikdy v historii ankety do finále nedostal. Nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom letos mělo něco změnit. Vědomí této skutečnosti vás může ušetřit následného zbytečného zklamání.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: