Blog.cz slaví 5 let

Před pěti lety byla na českém internetu spuštěna služba Blog.cz, umožnující založení vlastního blogu každému i bez znalostí HTML či programování.

Je úžasné, že jsou zde uživatelé, kteří na Blog.cz mají svůj blog od samého začátku a věnují se mu až do současnosti. Několik takových blogů můžete najít v tomto článku: Zaujalo nás – Nejstarší blogy na blog.cz
5 let je na internet relativně dlouhá dobu, během které si Blog.cz vydobyl své pevné místo na českém internetu. Denní návštěvností za sebou nechává známé služby jako csfd.cz, estranky.cz, spoluzaci.cz, libimseti.cz ad. Zřejmě největší úspěch Blog.cz v návštěvnosti je zmíněný v tomto článku: Blog.cz pátým největším českým webem
Přečtěte si, co se v souvislosti s Blog.cz napsalo na serveru Lupa.cz:
Mimochodem slavíme ještě jedno výročí, a sice roční existenci Autorského klubu. Přečtete si o tom článek Klub má první narozeniny! na blogu Autorského klubu.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: