Nové téma týdne: Facebook

Chtěli jste to, máte to mít – novým tématem týdne je Facebook.

O Facebooku už bylo napsáno snad vše, ostatně možná i vy jste už napsali článek o fenoménu nejpopulárnější sociální sítě (Jyxo nachází aktuálně téměř 69 tisíc výsledků na dotaz „Facebook“ na uživatelských blozích). A podle výsledku ankety by se mezi vámi mělo najít minimálně 107 uživatelů, kteří svůj článek na toto téma napíší 😉
Minulé téma týdne vzbudilo podle všeho slušný zájem, a zřejmě vůbec poprvé dalo vzniknout zajímavým článkům, na rozdíl od obsahové bídy článků věnovaných tématům předchozím. Celkem jsem napočítal téměř 200 článků, které na toto téma vznikly (někteří uživatelé se tématu věnovali opakovaně), a se všemi jsem se důkladně seznámil. Na základě toho jsem se rozhodl, že bude lepší toto téma uzavřít a již se k němu nevracet. Původně avizovaná možnost, že by se zde některý z článků na toto téma mohl objevit, se tedy nenaplní.
V anketě hlasujte, zda chcete jako příští téma týdne populární zpěvačku Miley Cyrus, o kterou si jako téma týdne opakovaně píšete.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: