Předvolební anketa na Blog.cz

Anketní otázka na tento měsíc se přímo nabízí 🙂

Ačkoli se tento blog profiluje jako zcela nepolitický, již jednou jsme zde s tímto tématem koketovali. A sice loni před volbami do Evropského parlamentu. Jak zněla anketní otázka (včetně výsledků) se můžete dočíst v tehdejším článku.
Nyní nás čekají volby do Poslanecké sněmovny (28.-29.května) a ze všech stran se na nás hrnou předvolební průzkumy. Pojďme si tedy jeden takový „průzkum“ udělat i zde na Blog.cz. Hlasujte v anketě, jaké straně byste dali svůj hlas v nadcházejících volbách.
Hlasovat můžete i tehdy, pokud vám ještě nebylo 18 let. Přihlížím k tomu, že typický uživatel Blog.cz ještě chodí na základní školu, dělat tedy anketu pouze pro malé procento uživatelů 18+ by nemělo smysl. Cílem ankety je zjistit popularitu jednotlivých politických stran mezi uživateli Blog.cz, nikoli suplovat roli oficiálních volebních výzkumů prováděných pouze na cílové skupině oprávněných voličů.
V anketě jsou obsaženy pouze nejznámější strany, které aspirují na zvolení. Seřazeny jsou podle čísel, která jim vylosovala Státní volební komise.
Pokud v anketě postrádáte odpověď „politika mě nezajímá„, pak ji hledáte marně. Předpokládám, že pokud politika někoho nezajímá, tak nebude ani hlasovat v anketě na politické téma. Ze stejného důvodu v anketě chybí možnost „k volbám nejdu„.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: