Chcete mít svou fotku na titulní stránce Galerie.cz?

Tip nejen pro uživatele služby Galerie.cz.

Nejprve stručně pro připomenutí hlavně novým uživatelům Blog.cz:
Galerie.cz je projekt pro tvorbu obrázkových galerií, který byl představen v červnu 2009. S Blog.cz sdílí jak uživatelskou, tak obrázkovou databázi, tzn. do obou služeb se můžete přihlásit stejným uživatelským jménem a heslem a pracovat se svými obrázky.
Titulní stránka Galerie.cz obsahuje ukázky uživatelských fotografií, za jejichž výběrem stojí tým Galerie.cz. Jedná se o soubor náhodně vybraných fotografií, které se pravidelně obměňují. Může se tam objevit libovolná fotografiez jakékoli veřejné galerie, která splňuje podmínky a je nějakým způsobem „zajímavá“.
Podmínky pro uveřejnění fotografie na titulní stránce Galerie.cz:
  • autorská fotografie, ke které má uživatel autorská práva
  • fotografie je přístupná ve veřejné galerii
  • poměr stran fotografie je 4:3
  • fotografie neodporuje podmínkám služby
Pokud máte na Galerie.cz svou obrázkovou galerii, pak vám nyní nabízíme příležitost dostat svou fotografii na titulní stránku. Pošlete nám odkaz na svou galerii, nebo přímo na fotku, kterou byste rádi umístili na titulní stránku. Již nyní můžete na titulní stránce najít řadu fotografií uživatelů Blog.cz, kteří využívají i službu Galerie.cz – nyní se k nim můžete přidat.
Odkazy na své veřejné galerie a fotky, s kterými se chcete pochlubit uveřejněním na titulní stránce Galerie.cz, posílejte na e-mailovou adresu galerie@galerie.cz. Do předmětu svého e-mailu uveďte heslo TITULNÍ STRÁNKA.
Všechny tipy budou individuálně posouzeny a každý uživatel budei nformován, zda byl jeho navržený obrázek přidán na titulní stránku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: