Zavřete oči…

Až budete číst tyto řádky, nebudu již mezi krutými.

Je to tak. Se včerejším dnem se uzavřela moje úloha řešení reportů na Blog.cz. Odcházím. Znovu si začínám zvykat na své občanské jméno a budu se věnovat trochu jinší práci.
Strávil jsem tady dva a čtvrt roku a myslím, že to je o trochu víc než většina z vás. Troufnu si trochu neskromně doufat, že na každého rozčileného blogera, kterého jsem donutil něco smazat, odstranit, napravit, připadá taky jeden potěšený, kterému jsem pomohl.
Tak se tu mějte, buďte hodní, protože Damoklův meč nad vámi s mým odchodem nezmizí. Přebírá ho Standa a protože mu tím přibývá práce, odložil rukavičky a rozhodně se s tím nebude mazat 🙂 Já ale pomažu. Ahoj!
Váš Kruťas

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: