Soutěž: Vytvořte svůj autoportrét

Vyhlašujeme velkou dubnovou soutěž, ve které mohou tři z vás vyhrát jednu ze skvělých deskových her Vikingové, Poštovní kurýr a Carcassone. Soutěžním úkolem je zpracovat vlastní autoportrét a zveřejnit ho na svém blogu.

Stálí čtenáři našeho blogu si ještě možná pamatují na soutěž z června 2009, ve které měli soutěžící za úkol nějakým způsobem vyfotit sebe a svůj blog. Soutěž se tehdy setkala jen s vlažným zájmem, protože většina uživatelů nechtěla vystoupit ze své anonymity spojením své tváře se svým blogem. Aktuální soutěž je proto navržena tak, aby se mohli zúčastnit i uživatelé, pro které je anonymita nade vše 🙂
Soutěžní podmínky
  • Libovolnou technikou (kresba, malba, počítačová grafika, fotografie…) vytvořte svůj autoportrét. Může na něm být zobrazena libovolně velká část vašeho těla, zachycena libovolným způsobem a z libovolného úhlu.
  • Soutěžní autoportrét musí zpodobňovat vás, nikoli někoho jiného. Přihlásit můžete i autoportrét, který jste vytvořili již dříve v minulosti (a případně ho již dříve zveřejnili na svém blogu).
  • Soutěžní autoportrét může být libovolně stylizovaný. Pokud rádi malujete, a líbí se vám kupříkladu kubismus nebo symbolické portréty G. Arcimbolda, pak můžete svůj soutěžní výtvor zpracovat klidně i těmito styly. (Maximální volnost vám dáváme hlavně proto, abychom nekladli překážky vaší kreativitě, a v neposlední řadě vyšli vstříc uživatelům, kteří chtějí zůstat v anonymitě, tzn. na soutěžním autoportrétu vůbec nemusíte být poznat). Stejně tak se ale můžete i vyfotit, nebo vzít do ruky pero a tablet, je to jen na vás.
  • Svůj soutěžní výtvor – autoportrét – vložte do nového článku na svém blogu, článek zveřejněte, a do komentářů pod tento článek vložte odkaz na svůj soutěžní článek. Tím se přihlásíte k účasti v soutěži. Jednou přihlášený autoportrét již není možné ze soutěže v jejím průběhu odhlásit, nebo vyměnit za jiný.
  • Každý soutěžící smí přihlásit pouze jeden autoportrét. Pokud soutěžící přihlásí více jak jeden autoportrét, budou automaticky všechny jeho soutěžní výtvory vyřazeny ze soutěže.
  • Soutěže se smějí zúčastnit pouze registrovaní uživatelé Blog.cz, kteří mají na našem serveru Blog.cz založený blog, který je v době vyhlášení soutěže (31.3.2010) starý minimálně 14 dní. Soutěžní výtvory umístěně na blozích mladších 14 dní budou ze soutěže vyřazeny a nebudou ani zahrnuty do soutěžní galerie.
  • Ze všech přihlášených autoportrétů vznikne veřejná obrázková galerie na našem blogu, ve které si budete moci prohlížet všechny přihlášené výtvory.
  • Soutěž trvá od 31.3. 8:00 do 19.4. 12:00. Ze všech soutěžních výtvorů, které budou splňovat soutěžní podmínky, vybereme 10 nejlepších autoportrétů, které zveřejníme v novém článku na našem blogu 23.4. v 8:00. Čtenáři našeho blogu potom budou mít týden na to, aby v anketě vybrali z 10 nejlepších autoportrétů 3 vítěze s nejvyšším počtem hlasů.
  • Soutěžící, jejichž autoportréty se v okamžik ukončení hlasování ocitnou ve finálové anketě na 1.-3.místě, od nás dostanou jednu ze tří skvělých deskových her Vikingové, Poštovní kurýr nebo Carcassone podle náhodného výběru.
Věříme, že vás tato soutěž zaujala a že si nenecháte ujít možnost se zúčastnit. Předem se těšíme na všechny vaše soutěžní autoportréty, a přejeme vám mnoho štěstí, pokud se přihlásíte.
Standa

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: