Změny tohoto blogu od 1.dubna 2010

Jak jste si mohli přečíst (zde a zde), z Blog.cz odešli mí dva kolegové. Tento článek přibližuje změny, kterými projde tento blog.

V první řadě: jedná se o změny především v personálním pozadí, které byste jako uživatelé Blog.cz ani neměli zaregistrovat. Všechny naše projekty jako Autorský klub nebo Tricka.blog.cz běží dál, stejně tak se nic nemění na fungování uživatelské podpory, která je tu pro vás i nadále. A stejně tak můžete samozřejmě i nadále hlásit blogy porušující podmínky. Tým Blog.cz jako takový zde zůstává a bude se ještě více soustředit na vývoj nových funkcí – máte se určitě na co těšit.
Náš blog budu nově psát pouze já, přičemž se pokusím ponechat většinu věcí tak, jak jsou na ně naši čtenáři zvyklí. Hlavním smyslem tohoto blogu bude ještě více než dříve v první řadě oznamování změn a nových funkcí, a obecně komunikace s uživateli. Co se prakticky mění?
  • Jak jste si už možná všimli, přestal jsem u našich článků používat ilustrační obrázky uživatelů.
  • Publikovaných článků zde bude méně než dříve, kdy jsme se snažili publikovat nový článek průměrně každé dva dny (někdy i častěji).
  • Rozhovory s blogery se zde budou objevovat jednou měsíčně jako dosud, nově pouze s jedním uživatelem (podmínka: člen AK).
  • Název blogu zůstává stejný, chystá se ale nový design, na kterém již pracuje člověk z našeho týmu.
  • Pravidelné měsíční ankety na témata spjatá s blogováním zůstávají, stejně tak se budete i nadále setkávat s měsíčními tipy na 5 zajímavých blogů zaměřených podobným směrem.
  • Nevylučuji ani občasný článek do rubriky Tipy, která má za cíl radit hlavně začínajícím uživatelům. Stejně tak pokud se objeví uživatel, který se svým blogem zažil nějaký úspěch, pak o něm rád napíšu do rubriky Úspěchy.
Měsíčně vám bude pravděpodobně i nadále chodit newsletter s přehledem novinek a návštěvnosti vašeho blogu za uplynulý měsíc. V komentářích u článků zde na blogu se můžete na cokoli ptát a pokusím se vám vždy odpovědět.
Blog.cz najdete i na Facebooku – aktuálně jsem rozjel akci, ve které sbírám fotky uživatelů Blog.cz, zachycující místa, na kterých vznikají uživatelské blogy. Budu rád, pokud se taky zapojíte – své fotky můžete posílat na e-mailovou adresu blog@blog.cz, nebo je přímo nahrávat na Zeď naší fanouškovské stránky.
Maximálně se vynasnažím, aby pro vás Srdce blogu i nadále zůstalo vaším oblíbeným blogem, na který se budete vracet, abyste se dozvěděli o posledních novinkách, našli nové zajímavé blogy nebo diskutovali s dalšími uživateli v komentářích pod články. Děkuji vám za předchozí přízeň, kterou jste tomuto blogu věnovali, a věřím, že se zde budeme i nadále setkávat a vzájemně komunikovat.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: