Hlasujte pro nejlepší návrh trička

0547e6cd4a_40715119_u
Hlasujte pro grafický návrh trička, který se vám nejvíce líbí.

Hlasovat můžete pro návrhy, které se zúčastnili naší tričkařské soutěže.
Do soutěže bylo přihlášeno 307 návrhů. Vzhledem k lehce komplikovanému zadání mohlo být do finálního hlasování zařazeno pouze 148 triček!
Pokud své tričko mezi návrhy nenajdete, tak věřte, že jste porušili některou z podmínek. Většinou jste zvolili jiné tričko nebo jste nedodrželi vymezenou plochu určenou k vašemu návrhu.
Moc mne to mrzí, že polovina návrhů neprošla. Kdybychom ale v průběhu změkčili podmínky, tak by to bylo nefér vůči těm, kteří si dali tu práci a ukázali svůj grafický um v rámci omezené plochy nebo si prostě jenom pečlivě pročetli podmínky.

Hlasování potrvá do pondělí 22.2. 12:00.

Deseti z vás, kteří dostanou nejvíce hlasů, pošleme jejich návrh domů 🙂
Jak hlasovat?
Abyste mohli hlasovat, klikněte na banner triček umístěný pod sekcí Články v administraci svého blogu. Na samotné službě tricka.blog.cz potom v pravo nahoře na odkaz Soutěž. Hlasovat můžete jen jednou, a ten, kdo nemá blog, hlasovat nemůže 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: