Drobné úpravy komentářů a aktuálních odkazů

143b20c549_48547733_o2
Tento článek informuje o 4 drobných změnách, kterých si můžete všimnout na svém blogu.

Předně jsme změnili design hlavičky komentářů. Nyní je oproti minulosti lehce odsazena a u čísla komentáře zmizelo []. Cílem bylo lépe graficky odlišit komentáře od reakcí, aby si to čtenář nepletl.
snímek obrazovky
Další změnou je vrstvení reakcí. Při najetí kurzorem myši na číslo reakce se už dlouho zobrazoval daný komentář. Nyní se tyto reakce mohou vrstvit. Stačí vždy najet kurzorem myši na číslo reakce, zpět se dostanete pohybem kurzoru mimo plochu reakce.
snímek obrazovky
Další změnou je úprava položky menu Aktuální odkazy. Předně jsme sjednotili názvy – v minulosti se tato položka jmenovala v administraci „Aktuální odkazy“ a ve veřejné části blogu „Zajímavé odkazy„, což bylo matoucí. Nyní je to tedy v obou částech změněno na „Aktuální odkazy“ 🙂
Poslední změnou jsme se snažili vyjít vstříc uživatelům, kteří tuto funkci využívají k tomu, aby si vytvořili seznam zajímavých odkazů, na které chtějí odkazovat své návštěvníky. Uložit je možné libovolné množství odkazů, ovšem na blogu se v menu zobrazí pouze posledních 5.
snímek obrazovky
V administraci potom uživatel vidí veřejné odkazy graficky odlišené od neveřejných.
snímek obrazovky
Pozor – neplést tuto funkci s jinou položkou menu – Oblíbenými stránkami – která slouží k něčemu jinému. V první řadě se zde vyplňují adresy oblíbených blogů na Blog.cz – na titulní stránce se potom trvale přihlášeným uživatelům zobrazuje, kdo z jejich oblíbených uživatelů naposledy zveřejnil nový článek. Tato data získáváme právě z toho, co máte vyplněno ve svých Oblíbených stránkách.
Standa
P.S. Chcete se stát příštím uživatelem Blog.cz, s kterým uděláme náš pravidelný rozhovor? Dejte nám vědět o svém zájmu zde v komentářích, první dva nejrychlejší šťastlivci se dostanou do nového rozhovoru, který na našem blogu vyjde v tomto měsíci.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: