Vytvořte grafický návrh na tričko

Není pochyb o tom, ze většina z vás má ráda grafiku. Stejně tak není pochyb o tom, že máte rádi i módu. V této soutěži dostane možnost se vyřádit v obojím. Za úkol máte vytvořit grafický návrh trička na tricka.blog.cz, kde jsme mimochodem spustili novou verzi.

  • Jaké jsou podmínky?
Podmínkou je, že návrh musí obsahovat slovo nebo logo Blog.cz v jakékoliv grafické úpravě. Slovo nebo logo muže být i poměrně malé.
Ukázka:
Prostě vytvořte tričko, které byste chtěli sami nosit. Slovo nebo logo Blog.cz může fungovat jen jako drobná oděvní značka opět ve vámi zvolené grafické úprávě. Samozřejmě slovo Blog.cz může být i součástí názvu vašeho blogu. Prostě Blog.cz rozhodně nemusí být to, co bude vašemu návrhu dominovat. Grafické návrhy vytvářejte na variantě triček – Akční tričko Blog.cz (označeno logem Blog.cz). Každý bloger se smí zúčastnit pouze jedním tričkem.
  • Jak se do soutěže přihlásit?
V administraci najdete nově pod sekcí Články banner tricka.blog.cz. Pokud na něj kliknete, tak se dostanete na tricka.blog.cz, a vaše návrhy se budou ukládat pod vaším uživatelským jménem v sekci Moje produkty. Zde se pod každým návrhem nachází ikonka – Přidat do soutěže.
Kliknutím na tuto ikonku se váš návrh zobrazí na stránce se všemi ostatnimi návrhy.
Poslední podmínkou je udělat článek na svém blogu, kde svůj grafický návrh zveřejníte. K tomu opět můžete použít ikonku u vašeho návrhu. Pokud kliknete na ikonku Blog.cz –
– pak se váš návrh automaticky přidá do nového článku na vašem blogu.

  • Kdo vyhraje?
To nevím, ale o vítězích rozhodnete vy. Speciálně v této soutěži budete moci vybírat svého favorita ze všech návrhů, a ne jako doposud jen z finálové desítky v anketě. Průběžně si prohlížet návrhy můžete zde.
  • Co bude za výhru?
No co jiného než vámi vytvořené tričko 🙂 Autorům 10 návrhů, které získají nejvíce hlasů, ho pošleme domů.
  • Do kdy se mohu přihlásit a kdy se začne hlasovat?
Návrhy můžete přihlašovat do 15.února, poté spustíme hlasování, které potrvá do 19.února 12:00.
  • Co všechno tedy musím udělat?
1. klikněte na banner tricka.blog.cz v administraci, a vytvořte návrh obsahující slovo Blog.cz
2. přihlaste jeden návrh v sekci Moje produkty kliknutím na Přidat do soutěže
3. udělejte na svém blogu článek, kde svůj návrh zveřejníte
4. odkaz na svůj článek nám vložte do komentářů k tomuto článku
  • DULEŽITÉ
Abyste se mohli soutěže zúčastnit, tak musíte přijít na tricka.blog.cz přes banner pod sekcí Články v administraci. Potom nejen že se budete moci zúčastnit soutěže, ale vaše návrhy si budete moci i ukládat a třeba průběžně upravovat.
  • Speciální bonusová cena
Kromě 10 vítězných návrhů si já se Standou vybereme dvě trička, která se nám budou nejvíce líbit. Tato trička si necháme vyrobit a stejnou možnost dostanou i autoři. Samozřejmě pokud budou souhlasit, abychom i my měli stejné tričko 🙂
Pavel
Aktualizace 3.2.14:45 – Upozorňuji, že vytvořená grafika nesmí přesáhnout vymezený obdélník! Musíte své grafické umění předvést v „limitovaných“ podmínkách 🙂 Tzn. žádné pokreslené rukávy nebo kompletně pomalované tričko.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: