Nová verze tricka.blog.cz

Spustili jsme novou verzi služby, kde si můžete vytvořit tričko s vlastním designem.

Hlavní vylepšení je, že pokud přijdete na službu přes banner triček umístěný pod sekcí Články v administraci svého blogu, tak můžete své návrhy ukládat, a později se k nim opět přes banner v administraci vracet.
Druhou drobnější novinkou je možnost se svým návrhem jednodušeji pochlubit v článku na svém blogu. Pokud využije funkci „Umístit návrh na blog“ (přes Vaše produkty a ikonku Blog.cz pod vaším návrhem), tak se návrh vašeho trička automaticky zobrazí v novém článku (podobně jako funguje např. vkládání videí z Tn.cz).
Jinak připomínám, že pokud si na tričko vložíte nápis nebo logo Blog.cz, tak tričko můžete mít už od 190,- Kč (plus poštovné).
Nic vám ale nebrání si udělat i tričko bez jakékoliv zmínky o Blog.cz, ale o cca 50,- Kč dražší.
Jestli vás baví grafické soutěže, tak doporučuji navštívit náš blog 2. února. Ano, bude tričkařská soutěž:)
P.S. V tomto měsíci se budete u našich článků setkávat s ilustračními obrázky z blogu stupidworld.blog.cz. Jeho autorce děkujeme za spolupráci a věříme, že se vám její obrázky budou líbit.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: