Pojdte plesat – pořádáme ples

Každý rok v únoru pořádáme ples. Ples je určen pro naše obchodní přátele, ale rádi tam uvidíme i naše uživatele.

Prvních 10 z vás, kteří vyjádří v komentářích u tohoto článku zájem o účast, dostane od nás lístek zdarma.

Ples se uskuteční 23. února v KC Novodvorská, začátek je v 20.20. K tanci i netanci vám bude hrát taneční orchestr Jindřicha Váchy.

Kdo z vás chce vidět tlupu programátorů v obleku a osobně si s nimi vyříkat všechny ty chvilky, kdy Blog.cz zrovna „blbnul“, tak to může brát také jako příležitost 🙂

Podmínkou je věk minimálně 16 let a adekvátní plesový oděv. Jak to probíhalo v roce 2008 se můžete dočíst zde.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: