Hitparáda blogů #4

01986dd44b_23212328_o2
Pokračujeme z minula v naší hitparádě blogů, kdy nám první tři blogy postoupily do Síně slávy.

Z minula nám postoupily pouze dva blogy tlustjoch.blog.cz a sinister-death.blog.cz, které skončily na 4. a 5 místě. K nim přidávám v tomto kole 8 nových blogů, která jsem tentokrát vybral pouze já (a sice náhodně z členů Autorského klubu, které jsem neznal a o kterých jsme zatím nikdy na našem blogu nepsali).
Zde je tedy aktuální soutěžní přehled soutěžních blogů pro toto čtvrté kolo hitparády blogů:
  1. bandyte.blog.cz
  2. liwe.blog.cz
  3. nenja.blog.cz
  4. pistynka.blog.cz
  5. shella.blog.cz
  6. anteater.blog.cz
  7. vzteklejpes.blog.cz
  8. idees.blog.cz
  9. tlustjoch.blog.cz
  10. sinister-death.blog.cz
Se všemi se můžete dle své libosti důkladně seznámit, a poté hlasováním v anketě vyjádřit své sympatie jednomu z nich. Blog, který od vás v aktuální anketě získá nejvíce hlasů, bude po dobu jednoho měsíce propagován v menu našeho blogu jako „Blog měsíce„.
Hlasování poběží týden, konec je 25.1. ve 12:00. Výsledky oznámíme formou aktualizace tohoto článku, takže se sem za týden nezapomeňte vrátit 🙂
Standa
Aktualizace 25.1. 12:00 – Hlasování bylo ukončeno, zde je snímek obrazovky v okamžik ukončení ankety:
snímek obrazovky
Nejvíce hlasů získal blog tlustjoch.blog.cz, který se stává novým blogem měsíce. Do dalšího kola již proto nepostupuje.
Do příštího kola postupuje následujících 5 blogů, které dostaly nejvíce hlasů, a skončily tak na 2.-6.místě:
K nim přibudou 4 nové blogy, které do příštího kola vyberemy my. Možná mezi nimi bude i váš blog 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: