Máte v přihlašovacích údajích vyplněný správný e-mail?

136a41d097_26287080_o2
Tento článek by měl vysvětlit uživatelům Blog.cz, proč je dobré mít v přihlašovacích údajích vyplněný správný e-mail.

Bohužel se nám často stává, že se nám nedaří kontaktovat výherce našich soutěží, protože mají v blogu vyplněný e-mail, který už nepoužívají. Abychom předcházeli nejenom těmto komplikacím, pak je dobré vědět, proč na e-mailu v blogu tolik záleží:
  • Pokud se přihlásíte do některé z našich soutěží a vyhrajete, pak vás budeme kontaktovat na e-mailové adrese, kterou máte uvedenou v přihlašovacích údajích v blogu. Jak jsem ale již zmínil, opakovaně narážíme na to, že tam má uživatel vyplněnou starou e-mailovou adresu, kterou nekontroluje, a nám to komplikuje předání výhry. V krajním případě – pokud se nám nepodaří kontaktovat výherce – můžeme výhru předat soutěžícímu, který skončil na dalším místě. Takže – přece se nechcete připravit o výhru kvůli takové maličkosti jako je neaktuální e-mail v blogu? 🙂
  • Měli jsme tu i tajnou soutěž a různé speciální newslettery, které jsme posílali uživatelům na jejich e-maily – chybným e-mailem se zde opět připravujete o možnost vědět o těchto nárazových akcích, o kterých na našem blogu nepíšeme.
  • Každý měsíc rozesíláme všem uživatelům Blog.cz, kteří si to vyžádali, newsletter s přehledem novinek z našeho blogu. Kromě upozornění na novou soutěž a přehledu článků za uplynulý měsíc v něm hlavně najdete přehled návštěvnosti a komentářů na svém blogu za uplynulý měsíc. Pokud ale máte v blogu starý e-mail, pak vám newsletter nemůže přijít.
  • Další komplikace, kterou způsobuje špatný e-mail v přihlašovacích údajích, nastává tehdy, pokud na uživatele přijde stížnost kvůli porušování podmínek. Představte si, že se vám zčistajasna na blogu objeví upozornění, že váš blog porušuje podmínky, a vy o ničem nevíte. Je to právě kvůli tomu, že vám nepřišel informační e-mail, který jsme vám poslali. V krajním případě vám může být blog i zablokován, pokud nic neuděláte.
  • A nakonec ve zcela krajním případě může být váš blog kvůli chybnému e-mailu dokonce zrušen. Došlo by k tomu v případě, kdy se setká několik faktorů současně: v blogu máte vyplněný starý e-mail, který už nesledujete, a do svého blogu se velmi dlouho nepřihlásíte (například kvůli nemoci, pobytu v zahraničí, rodičovskému zákazu, rozbitému počítači, apod.). My vám v takovém případě pošleme informační e-mail, že jste se dlouho do svého blogu nepřihlásili, a že ho můžeme zrušit, pokud se do něj do určitého termínu nepřihlásíte. Stačí se pár měsíců nepřihlásit, a malér se smazaným blogem je na světě. Neznalost zde neomlouvá, a mazáním neaktivních blogů vycházíme vstříc novým uživatelům, kteří mají zájem o obsazená uživatelská jména.
Proto bych vás rád poprosil, abyste si ve svém blogu (Nastavení >> Přihlašovací údaje >> E-mail) zkontrolovali, jestli tam máte vyplněnou svou aktuální e-mailovou adresu, kterou pravidelně kontrolujete, a na které vám např. můžete oznámit, že jste vyhráli v naší soutěži 😉 Předejdete tak zbytečným komplikacím.
Pokud budete chtít stávající e-mail změnit za nějaký nový, pak se tato změna ještě musí potvrdit kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu, který vám odešleme na původní e-mailovou adresu. Chráníme vás tak před tím, aby vám někdo po prolomení hesla k vašemu blogu změnil e-mail (a následně tak mohl zrušit celý blog).
Pokud při změně e-mailu ve svém blogu narazíte na nějaký problém, pak nám napište na uživatelskou podporu blog@blog.cz – pomůžeme vám ho vyřešit.
Standa

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: