Ikonka vašeho blogu na jiných blozích – nová funkce na Blog.cz? II.

Více jak před měsícem jsem vás seznámil s možnou funkcí „Představte si, že byste mohli do administrace vložit ikonku svého blogu, a ta by se zobrazovala na jiných blozích dalších uživatelů, kteří udělali to samé.“

Kromě kladných reakcí se objevily v nemalé míře i nesouhlasné komentáře. Základní výtka byla, že nechcete na svém blogu propagovat blogy, které by se vám třeba vůbec nelíbily.
Zároveň jste navrhovali možné řešení: mít možnost zařadit si svůj blog do jedné z kategorií. Na vašem blogu by se potom zobrazovaly jen blogy z této kategorie a podobně vaše ikonka také jen na blozích z této kategorie. To byl skvělý nápad, který využijeme.

Současný návrh kategorií:

  • Blogísek
  • Deník
  • Celebrity
  • Nekopíruji
  • Má výtvarná tvorba
  • Má fotografická tvorba
  • Má literární tvorba
  • Koníčky
  • Zvířata
  • Všechno možné
Je mi jasné, že někteří z vás budou mít problém nalézt pro svůj blog tu správnou kategorii. Bohužel nejsme schopni vyhovět každému. Kategorií nesmí být příliš mnoho, protože jinak by se vytratil propagační efekt.

Navíc, abychom odlišili tuto ikonku od dalších ikonek vašich oblíbených blogů, které jste si na blog možná už vložili zcela dobrovolně, tak se tato ikonka bude objevovat v modrém orámování a napravo s malým logem Blog.cz. Logo Blog.cz bude klikatelné a povede do nápovědy, kde bude vysvětleno, že tato ikonka je součástí výměnné propagace Blog.cz. Tím byste měli dát svým návštěvníkům najevo, že ikonka blogu s malým logem Blog.cz je na vašem blogu v rámci automatické výměny ikonek, a není to přímo spřátelený blog.

Ukázka ikonky ze sítě Blog.cz – „Propagace vašeho blogu“

Ikonky jsme si půjčili z blogu pinky-kaculii.blog.cz

Budu rád, když se v komentáři vyjádříte jak ke kategoriím, tak i ke grafickému řešení ikonky Blog.cz. Líbí se vám varianta s kompletním logem Blog.cz nebo varianta Blog.cz bez tužky? Pomůže vám logo Blog.cz u ikonky v tom, abyste si dali ikonku na svůj blog?

Celkový názor můžete sdělit v anketě. Děkuji.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: