Doplňující informace k avatarům II.

8cbfd3bfae_51440250_o2
V pořadí již čtvrtý článek věnující se avatarům tentokrát informuje o dalších změnách této funkce.

Jen pro připomenutí – první článek informující o nasazení avatarů na uživatelské blogy najdete zde, druhý článek s doplňujícími informacemi najdete zde, a konečně zde najdete anketu zjišťující váš názor na to, zda zobrazovat avatary i u nepřihlášených uživatelů.
Nyní k těm novinkám:
  • Místo výchozího avataru pro nepřihlášené uživatele v podobě modrého panáčka je teď šedivý.
  • Pokud nemají uživatelé nastaven avatar, ale mají v profilu nastaveno pohlaví, zobrazuje se podle toho buď růžová panenka nebo modrý panáček
  • Tyto výchozí avatary mají teď průhledné pozadí. V IE6 je jejich pozadí do světle šedé, protože IE6 podporuje průhlednost nedostatečně. Pokud jste uživatelem IE6, pak doporučujeme přechod na novější verzi.
  • Avatary mají nyní většinou pod sebou nějaký odkaz. Často vedou na profil uživatele, občas také vedou do administrace, kde se dá avatar nastavit. Je to závislé na tom, zda je uživatel přihlášen, zda je na svém blogu, zda má nastaven avatar atd., zkrátka je to různé a záleží to vždy na každém uživateli.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: