Hitparáda blogů #3

2a14b4c25b_50660442_o2
Hitparáda blogů pokračuje.

Z minula nám postoupilo následujících pět blogů:
K nim přidáváme 3 nové blogy, které do tohoto kola vybrala autorka blogu valliin.blog.cz, jejíž blog skončil na 7. místě (a které tímto děkujeme za pomoc 🙂
Aby byla desítka blogů kompletní, pak zde jsou dva blogy, které jsme vybrali my:
Zde je tedy deset blogů, mezi kterými se budete rozhodovat:
  1. foxy-fox.blog.cz
  2. naruto-online.blog.cz
  3. zadny.blog.cz
  4. tlustjoch.blog.cz
  5. petrtylka.blog.cz
  6. ciernyhrad.blog.cz
  7. mylonely.blog.cz
  8. mixie.blog.cz
  9. sinister-death.blog.cz
  10. selfish-bitch.blog.cz
Se všemi se můžete dle své libosti důkladně seznámit, a poté hlasováním v anketě vyjádřit své sympatie jednomu z nich. Blog, který od vás v aktuální anketě získá nejvíce hlasů, bude po dobu jednoho měsíce propagován v menu našeho blogu jako „Blog měsíce„.
Na hlasování máte týden – konec je 11.12. v 12:00. Výsledky zveřejníme formou aktualizace tohoto článku, takže se sem nezapomeňte za týden vrátit 🙂
Aktualizace 14.12. 12:00 – Hlasování bylo ukončeno, zde je snímek obrazovky v okamžik ukončení ankety:
snímek obrazovky
Nejvíce hlasů získal blog naruto-online.blog.cz, který se stává novým blogem měsíce. Současně postupuje do Síně slávy, protože se třikrát za sebou ocitnul mezi 3 nejúspěšnějšími. Dalšími dvěma blogy postupujícími do Síně slávy jsou foxy-fox.blog.cz a zadny.blog.cz – oba se v anketě ocitly poslední 3 měsíce za sebou mezi 3 nejúspěšnějšími blogy. Všechny 3 blogy tak do dalšího kola tedy už nepostupují, a v lednu budou nahrazeny 3 novými blogy.
Do příštího kola tak postupují pouze 2 blogy: tlustjoch.blog.cz a sinister-death.blog.cz, které skončily na 4. a 5 místě. K nim přibude 8 nových blogů, z nichž část vybereme my a část někdo ze soutěžících v tomto prosincovém kole.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: