Anketa: Chcete zobrazovat avatar pro nepřihlášené uživatele?

1afc32f946_51438724_o2
Více jak před týdnem jsme zveřejnili novinku oznamující používání avatarů. Jak už to u některých novinek bývá, setkala se se smíšeným ohlasem.

Část vašich připomínek jsme zohlednili a opakující se dotazy vysvětlili v dalším článku. Na základě vašich ohlasů bychom vám rádi dali možnost ještě více ovlivnit to, jak budou avatary na vašem blogu fungovat.

Chcete aby se avatary zobrazovaly pouze u přihlášených uživatelů?

Nyní je to tak, že si avatary na svém blogu můžete buď nechat povolené, nebo je vypnout. Pokud je máte povolené, pak se na vašem blogu zobrazují v komentářích dva druhy avatarů – přihlášených, u kterým se zobrazuje jejich vlastní avatar, a nepřihlášených uživatelů, u kterých se zobrazuje společný – stále stejný avatar.

Na vás nyní je hlasovat v anketě, jestli vám to takto vyhovuje, nebo jestli chcete zobrazovat avatary pouze pro přihlášené uživatele. U komentářů nepřihlášených uživatelů by se avatary (respektive výchozí avatar pro nepřihlášené) nezobrazovaly.

Děkujeme za vyjádření vašeho názoru v anketě i v komentářích.

P.S. V tomto měsíci se budete u našich článků setkávat s ilustračními obrázky z blogu geoart.blog.cz. Jeho autorce děkujeme za spolupráci a věříme, že se vám její obrázky budou líbit.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: