„Vylepšete“ logo Blog.cz

Je jasné, že grafické soutěže patří k nejoblíbenějším, proto je zde další soutěž tohoto druhu.

Za úkol máte graficky upravit logo Blog.cz. Pod slovem „upravit“ si můžete představit co uznáte za vhodné: vylepšit, zprznit, přemalovat, oživit…
Jak moc logo upravíte a jak to uděláte je zcela na vás. Podmínkou ovšem je, aby tam byly alespoň nějaké zbytky původního grafického návrhu.
Cílem rozhodně NENÍ vytvořit zcela nové logo Blog.cz!
Poslední podmínkou je omezení počtu výtvorů na jednoho soutěžícího na jeden – každý soutěžící smí přihlásit pouze jedno graficky upravené logo Blog.cz. Pokud se v průběhu soutěže rozhodnete změnit svůj soutěžní výtvor, pak nám sem prosím napište nový komentář s poznámkou, že rušíte svůj předchozí výtvor, a přihlašujete nový.
Kdo a co vyhraje?
Já vyberu 10 návrhů, které se mi nejvíce líbily, a vy v anketě rozhodnete o pořadí vítězů. Vítěz dostane tablet GENIUS PenSketch (v fanartové soutěži jste cenu chválili, tak proč nezopakovat) a 4 další tričko Blog.cz z tricka.blog.cz (třeba právě s vámi upraveným logem).

Váš soutěžní výtvor vložte do nového článku na svém blogu a odkaz na tento článek vložte sem do komentářů. Odkazy na své články s graficky upraveným logem Blog.cz pište do komentářů do 14. prosince 12:00, kdy soutěž končí.

… a zde můžete vidět, jak si s logem Blog.cz už dříve někteří z vás pohráli.

… a zde jsou 3 loga Blog.cz, která můžete případně použít pro své grafické hrátky:

Za více jak inspiraci děkuji blogerce vystupující pod přezdívkou Wendůůlka.
Aktualizace 14.12. 12:00 – Soutěž byla ukončena, finále zveřejníme v novém článku koncem měsíce.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: