Za co všechno blogu vděčíte?

Na blogu i-mima.blog.cz byla vyhlášena soutěž, kde máte za úkol napsat, za co vděčíte svému blogu.

Soutěž najdete zde:
Všem vřele doporučujeme se zúčastnit, protože díky naší spolupráci s autorkou tohoto blogu můžete vyhrát tričko Blog.cz z tricka.blog.cz.

Autorka této soutěže je posledním z pěti vítězů soutěže „Udělejte na svém blogu soutěž o Blog.cz“. Tato soutěž se umístila na prvním místě, a její autorka tak od nás dostala vlastní tričko Blog.cz z tricka.blog.cz a MP3 přehrávač Creative ZEN MX 8GB Black.

(Poznámka: vítězku této soutěže jsme minulý měsíc vyzpovídali v rámci našich pravidelných rozhovorů – rozhovor najdete zde).
P.S. Minulý týden se zde měl objevit odkaz na 4. výherní soutěž, její autorka se však rozhodla ji už podruhé nezveřejnit, proto jsme na ni ani neupozorňovali. Jen pro pořádek proto dodáváme, že se jednalo o tuto soutěž:
Autorka této soutěže si však mohla stejně jako další 4 výherci této soutěže vytvořit vlastní tričko na tricka.blog.cz.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: