Zaujalo nás – Blogy mladší 3 měsíců

490e39ede5_45193715_o2.jpg
Pravidelný tip na 5 zajímavých blogů.

Hledáte si někdy nové zajímavé blogy, které by vás mohly oslovit? Pak určitě znáte žebříček nejnovějších blogů na Blog.cz, ve kterém právě na takové blogy můžete narazit. Tento článek představuje 5 takových blogů, které v době zveřejnění tohoto článku nejsou starší jak 3 měsíce.
Tato doba je totiž mimochodem jednou z rozhodujících podmínek, abychom vás mohli vzít do autorského klubu. Blog, který má za sebou alespoň tři měsíce, již osvědčil, že to jeho autor zřejmě myslí vážně a blogu se bude věnovat i nadále. Zde tedy trochu riskneme, a doporučíme vaší pozornosti následujících pět blogů, které za sebou ještě ty 3 měsíce nemají.
Mají ale zatím dobře našlápnuto, takže jim přejme, ať jim blogování vydrží co nejdéle – minimálně tak dlouho, jako našim „rekordmanům“, o kterých jsme psali v únoru 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: